• Yeni ArCon'da Fuar Kampanyası
 • ArCon içerisinde 12 dakikada tasarım ve render
 • ArCon Render
 • Yeni ArCon'da Fuar Kampanyası
 • kapak market
 • ArCon Kullanıcıları tarafından alınan renderlar
 • Dinosar Referanslar
 • Seramik Çizim Programı
 • Mobilya ERP ve MRP Yazılımı Programı
 • ArCon Render
 • ArCon mutfak çizim programı
 • ArCon dış cephe mekan çizimi
 • ArCon ofis çizim iç mekan çizim programı
 • mobilya dekorasyon ve mimari çizim programı

DİNOSAR YAZILIM

Dinosar Yazılım bünyesine kattığı yeni yazılımlar ve oluşturduğu yeni çözümler ile mobilya ve dekorasyon alanında kullanıcılarına komple çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Bunun için sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda, birçok yeni yazılım geliştirilmesi, dünyada kullanılan bazı yazılımların Türkiye’nin ihtiyaçları doğrultusunda lokalizasyonu ve birbiri ile paralel kullanılan yazılımlar arasında iletişimi sağlayan entegrasyon sistemleri oluşturarak kullanıcılarına komple çözümler sundu ve bu konudaki çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı projesi olan İstikbal-Regina Mutfak satıştan üretime entegre sistemi projesi, Dinosar yazılım ekibi için çok iyi bir not aldığı sınav olmuş ve buradan edinilen yeni deneyimler Dinosar yazılımın daha da iyi ve detaylı çözümler üretmesine ışık tutmaktadır. Mobilya sektöründe özellikle mutfak ve modüler sistemlerin üretimini ve satışını yapan firmaların en büyük sorununun satıştan gelen projelerin üretime yollanması aşamasında yaşandığını bilen Dinosar yazılım. Buradaki, hata, zaman ve emek kaybını ortadan kaldıracak ful entegre bir sistemi hazırlı yarak; satış noktasından gelen projenin doğrudan CNC marinasına yollanması ve ERP yazılımı bağlantısı ile de idari ve muhasebe işlemleri ve tüm yönetim çözümlerini bir çatı altında full entegre olarak çalışmasını sağlamıştır. Ayrıca Dinosar yazılım üst düzeyde dekorasyon ve mimari projeler hazırlıyan mimar ve dekoratörler için geliştirilmiş bir yazılımı Türk kullanıcılarına sunarak en gelişmiş sunum, projelendirme imkanlarını kullanıcılarına sunmaktadır.

Dinosar yazılım, her şeyin eğitim ile başladığı görüsü ile bu konuda da hizmet verme çabası içderisindedir.Üniversitelerde sık sık yazılımların tanıtım seminerleri düzenlenmektedir. Bir çok üniversitenin bilgisayar laboratuvarlarına yazılımlar kurmuş ve Dinosar yazılım eğitim ekibi tarafından gerek öğrencilere, gerekse öğretim üyelerine detaylı eğitimler verilmiştir.

Bu gün halen Dinosar yazılımın yazılımları Türkiye'nin en büyük 3 mimarlık fakültesinde birçok farklı branşta kullanılmakta ve ders yazılımında öğretilmektedir. Ayrıca, Dinosar yazılım bünyesinde hazırlanan eğitim programları ile sürekli bilgilerin tazelenmesi yada yeni elemanların yetiştirilmesi mümkün olmaktadır.

Dinosar yazılım, kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda yazılımların daha verimli ve geniş kapasiteli kullanımı ve özel uygulamalar için yardımcı yazılımların, yeni ürünlerin oluşturulması ve dünyadaki yeniliklerin Türkiye'ye getirilmesi konusunda deneyimli ekibi ile sürekli çalışmaktadır. Her zaman daha iyi hizmet vermek amacı ve şevkinde olan Dinosar yazılım Türk Mobilya, dekorasyon ve mimarlık sektörüne hizmet eden birçok yeniliğe imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Roni Goldenberg

 
Dinosar Bilgisayar Hizmetleri Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır. © 2013
 
Ömer Avni Mah. Hacı İzzet Paşa Sok No:3 Gümüşsuyu Kabataş/İstanbul
T. +90 212 252 94 44 - F. +90 212 252 94 46
 
Dinosar yazılım hizmetleri facebook sayfası dinosar yazılım hizmetleri twitter sayfası dinosar yazılım hizmetleri youtube kanalı dinosar yazılım hizmetleri rss