Demsaş Mutfak & Banyo
Ayşegül Helva - Satış Müdürü

ArCon ile Demsaş Mutfak & Banyo olarak uzun süredir çalışıyoruz. Müşterilerimize sunum aşamasında kaliteli ve pratik görseller hazırlamamız, hizmet kalitemizi arttırmakta oldukça yararlı olmaktadır.

Lazzoni Mobilya
Burak Kartal - Marka ve İletişim Yöneticisi

Lazzoni olarak, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, kişiye özel renk ve ölçülerde mobilya üretmekteyiz. Bu doğrultuda, kesin ve doğru sonuçlar almak adına ArCon programını kullanıyoruz. Bu sayede 3 boyutlu dijital ortamda misafirlerimizin alanlarını yansıtarak istedikleri ürünleri dekore ediyor, ölçü ve renk belirleyebiliyoruz. Sonuç olarak da müşterilerimiz hayal ettikleri yaşam alanlarına hata payı olmaksızın kavuşuyor.

Fuga Mobilya
Oğuzhan Erkutun - Genel Müdür Yardımcısı

Ürün kalitesi ve tasarım özgünlüğüyle sektörün öncüsü Fuga Mobilya olarak 2006 yılından itibaren müşterilerimize ücretsiz iç mimari tasarım desteği vermekteyiz. Ürünümüzün özellik ve detaylarını müşteriye sunarken yaşam alanını yaratmada kullanım kolaylığı, görsel kalitesi ve çeşitliliği sebebiyle 9 yıldır çözüm ortağımız olan ArCon programını yurt içi ve yurt dışı toplam 15 mağazamızda ArCon programını tercih ediyoruz.

Mopa Mutfak
Gülşah Özkan - Teknik Ofis Sorumlusu

ArCon programı 2013 yılından bu yana tüm Mopa Mutfak bayilerinde aktif olarak kullanılmaktadır. ArCon programı üzerinden gelen siparişlerin üretime aktarılması da müşteri-sipariş-üretim ağında önemli bir etkendir.

Newjoy
Yusuf Çelep - Grafik Departman Sorumlusu

Müşterilerimiz genelde; satın alacağı modüllerin çocuklarının odalarında nasıl konumlanacağını hayal edemiyorlar bazen de yanlış tercihler yapılıyor ve modüller odaya sığmıyor. İşte bu gibi durumları önlemek için biz Newjoy olarak bayilerimiz için ArCon programını tercih ettik. Kullanımı pratik ve kolay. Bayilerimizin satışlarında da önemli bir payı bulunmakta çünkü henüz tercih aşamasında müşterimiz odalarında ürünleri görüyor ve kararını veriyor. Program stın alındığında firma; kurulum desteği ve 3 aylık teknik destek veriyor. Satın alma ve teknik departmandaki arkadaşlar çok ilgililer. Böyle bir programı bizlere sundukları için ayrıca ilgi ve destekleri için firmaya teşekkür ediyorum.

Dortek Kapı & Mutfak
Ürün Yönetim Ekibi

2012 yılından bu yana ArCon programını merkezimizde ve mağazalarımızda aktif olarak kullanılmaktadır. ArCon sunum programı bireysel ve toplu iş projelerimizin görsel, hızlı ve kaliteli teklifler hazırlanmasında çok yardımcı oluyor. Entegre olarak kullandığımız CAD CAM sistemi ile ArCon üzerinden gelen siparişler otomatik olarak üretime gönderilmekte.

Real Ahşap
İsmail Yazıcı - Şirket Ortağı

1988 yılından itibaren mobilya dekorasyon sektöründe butik imalat yapan firmamızda yaklaşık 15 yıldır ArCon görsel mimari programını aktif olarak kullanmaktayız ve oldukça memnunuz. Ayrıca yeni kullanıcı adaylarına da tereddütsüz tavsiye ederiz.

Yorumunuzu Bırakın!

Siz değerli kullanıcılarımızın yorumlarını almak için sabırsızlanıyoruz. Aşağıdaki formu kullanarak yorumunuzu bırakabilirsiniz.