Mimari Çizim Programı

ArCon – Görsel Mimari Çizim Programı ile direkt olarak 3 boyutlu tasarlamaya başlayın. Kullanıcı dostu arayüz ile basit bir şekilde duvarları çizerek, kapı & pencere, kolon & kiriş yerleşimi yapabilir, ürünlerinizi sahneye sürükle – bırak yöntemi ile yerleştirerek projelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

ArCon ile komple bir binayı, tüm odaları ile birlikte tasarlamak mümkündür, kullanıcı dostudur ve kullanıcılar için özel bir çizim veya CAD bilgisi gerektirmez.

Çatı Konstrüksiyonundan, mutfak tasarımına kadar tek program!

Çatı Sistemleri

ArCon, müşterilerinize vermek istediğiniz hızlı ve kaliteli projeyi; anlaşılabilir bir görüntü, anında oluşturulabilen alternatifler ve fotoğraf kalitesinde renderlar ile sunarken, kolay kullanım, detaylı teklif ve otomatik metraj özellikleri ile çalışma performansınızı arttırarak keyifli ve kazançlı bir çalışma ortamı yaratacaktır.

Hazır Merdiven Özelliği

Masif ve Ahsap konstrüksiyonlarından hazır merdivenler oluşturabilirsiniz.
Düz, L, L Dönel, U, U Dönel, Dönel ve Rampa olmak üzere 7 farklı hazır merdiven çizim fonksiyonu.
Hazır ayarlar sayesinde ilgili alanı belirttiğiniz anda açılacak olan diyalog penceresinde merdivenin; genişlik, basamak adedi, basamak genişliği, parapet alanı gibi bir çok detayı hızlıca seçerek merdiven çizimini oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan merdivenlerde merdiven uzunluğu kadar, üst katın tavanı otomatik olarak açılacaktır. Tekrar tavan boşluğu açma ihtiyacı yoktur. Fakat dilenirse bu tavan boşluğu ölçüleri değiştirebilir.

Çizilen merdivenler mimari ekranda teknik görünüşe uygun, detay bilgileri otomatik üzerinde gelir.

Merdivenlerin ve hatta tüm projenin kesitlerini tek tuş ile alabilir, üzerinde ölçülendirme yapabilirsiniz.

Dış Cephe Uygulamaları

Zemin alanı, kapı, pencere alanı ve mimari tüm metrajlar otomatik olarak ArCon tarafından hesaplanmaktadır.

Ayrıca Kat çalışmalarında her kat ve katlardaki odalarla ilgili detaylı bilgi ve rapor alabilirsiniz.

Ceramica (OPSIYONEL)

Kış Bahçesi Tasarımcısı (Opsiyonel)

ArCon teknolojisi ile hazırlanmış Kış Bahçesi Tasarımcısı, kullanıcıya 3 boyutlu parametrik tasarım imkanı verirken proje ile ilgili hesaplamaları da otomatik olarak yapmaktadır.

Render Galerisi

Müşterilerinize yüksek kalite ile Render alarak detaylı bir sunum yapabilirsiniz. Aşağıda ArCon içerisinde hazırlanmış örnek projeleri inceleyebilirsiniz.

Üstelik yüksek donanım maliyetleri gerektirmez!

İç Mekan
Dış Mekan
Mutfak
Banyo
Fuar & Stand
Ofis ve Eğitim